RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu

Otázky a odpovědi

Jak vlastně systém RegioPoptavky.cz funguje?

Je to velmi jednoduché! Poptávající zadá zdarma do systému svoji poptávku po produktech či službách. Poptávka je následně zpracována jedním z našich operátorů, který ověří její pravost, vybere vhodné potenciální dodavatele a ideální region pro zpracování zakázky. Poté je poptávka odeslána vybraným dodavatelům a dále je také zobrazena na našich stránkách.

Komu je tato služba určena?

Služba RegioPoptavky.cz je určena jak soukromým osobám poptávajícím zboží či drobné práce, tak i firmám a podnikatelům, kteří mohou poptávat takřka cokoliv. Obchodní partnery, dodavatele zboží, služeb… Výhoda je pro všechny stejná. Díky jednoduchosti zadání efektivního výběrového řízení ušetří až 35% z běžné ceny.

Jaké jsou hlavní výhody vložení poptávky?

Vytvořte si v pár krocích vlastní výběrové řízení a poznáte na vlastní kůži, jak snadné je ušetřit za vyhledávané zboží nebo služby. V každém výběrovém řízení se dodavatelé snaží uspět a nabídnou tedy vždy nejlepší možné podmínky obchodu.

Jak mohu kontrolovat stav svojí poptávky a sledovat její shlédnutí dodavateli?

Pokud si při zadávání poptávky vytvoříte svůj účet (v celkovém procesu jde jen o vyplnění hesla k účtu, protože jako login se použije email), můžete se kdykoliv přihlásit a zjistit, kolikrát byla Vaše poptávky zobrazena.

Je možné poptávku podat opakovaně?

Ano. Pokud se rozhodnete poptávku vložit opakovaně, není nic snazšího než se přihlásit do svého účtu a stiskem tlačítka „vložit znovu“ se Vám zobrazí vyplněný formulář pro vložení poptávky. Poptávku můžete upravit či nechat jak je a jednoduše odeslat k opakovanému zpracování.

Je vložení poptávky opravdu bezplatné?

Vložení poptávky je absolutně bezplatné. Žádných poplatků se obávat nemusíte.

Kolika dodavatelům je poptávka zasílána?

Množství dodavatelů, kterým je poptávka zasílána je závislá na konkrétní kategorii. Na rozdíl od jiných poptávkových webů však vybíráme potencionální dodavatele velmi pečlivě a Vaši poptávku tak zašleme jen kompetentním dodavatelům.

Kdy mohu očekávat nabídky ke své poptávce?

Vaši poptávku zpracujeme nejpozději do dvou pracovních dnů. Náš tým se však snaží poptávky zpracovávat během několika hodin od vložení.

Jak dlouho bude má poptávka zveřejněna? Mohu ji předčasně ukončit?

Poptávka je zveřejněna tak dlouho, jakou ji nastavíte platnost. Pokud se rozhodnete poptávku ukončit dříve, můžete tak učinit ve svém účtu na http://www.regiopoptavky.cz/

Máte nějaké omezení hodnoty vložené poptávky?

Máte nějaké omezení hodnoty vložené poptávky? Ano. Hodnota poptávky by neměla být nižší, než 10.000,- Kč.

Kolik poptávek mohu do Vašeho systému zadat najednou?

Pokud poptáváte více služeb nebo produktů, nebudeme Vám bránit ve vložení více poptávek. Mějte ale na paměti, že na Vámi vložené poptávky můžete očekávat větší množství nabídek. Proto doporučujeme vložení poptávek rozvrhnout tak, aby Vás velké množství odpovědí na více poptávek nezaskočilo.

Kolik poptávek od vás mohu jako dodavatel měsíčně očekávat?

Množství poptávek je závislé na Vámi nabízených službách a tedy na kategorii, kterou si jako dodavatel v systému regiopoptavky.cz vyberete. Kolik poptávek od vás mohu jako dodavatel měsíčně očekávat? Množství poptávek je závislé na Vámi nabízených službách, a tedy na kategorii, kterou si jako dodavatel v systému regiopoptavky.cz vyberete.

Jak funguje Vámi nabízená varianta splátek? Obdržím každý měsíc fakturu, nebo máte nějaký splátkový kalendář, který si musím hlídat sám?

Splátky fungují tak, že po objednání služby a zaplacení první splátky, od nás obdržíte fakturu na jednu částku. Jde o celkovou částku, kterou jste se smlouvou zavázal ve splátkách uhradit. K této faktuře obdržíte také doporučený splátkový kalendář. V případě, že se opozdíte s platbou, systém Vám vše připomene a Vy se tak nedostanete do vážného prodlení.

Jak u vás probíhá třídění zakázek? Zpracovává je automat nebo u toho přemýšlí člověk?

Každá poptávka je jedním z našich operátorů velmi důkladně zpracována. Operátor ověří platnost poptávky u zadavatele, doplní chybějící data a vybere vhodné potenciální dodavatele, kterým ji zašle. Jedině takto zpracovaná poptávka se dostane až k Vám.

Je možné si na RegioPoptavky.cz objednat kratší dobu pro přístup k poptávkám než je 1 rok?

Bohužel. Nejkratší dobou pro přístup k databázi poptávek je jeden rok. Pokud ale chcete odlehčit firemním nákladům, je možné využít jeden z našich splátkových programů. Nejlevnější poplatek za přístup k databázi poptávek pak vychází na 160,- Kč, což není ani 5,- Kč/den.

Objem poptávek: (za poslední měsíc)

0,-


Přihlášení Registrace

Verze 2.7. Copyright © 2013 - e garant s.r.o.