RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu

Poptávka: Realizace venkovní terasy - včetně pochůzného a pojízdného systému (pro krytí bazénu) s případnou realizací bazénu.

Tisknout Poslat e-mailem
Stáří:

Dobrý den, prosím o zaslání cenové nabídky na realizaci venkovní terasy (teréní úpravy, nerezový bazén). Prosím nabídněte materiál podobný použitému na obložení domu viz. foto. Terasa bude kolem vestavěného bazénu a část terasy (dvě křídla) bude umístněna na pojízdných kolejnicích, které budou fungovat jako krytí bazénu - tato část bude pochůzná i pojízdná. Celková rozloha (včetně krytí na pojezdech bude do cca 100m čtvr.) Součástí poptávky je realizace schodiště po jedné straně terasy. Pro lepší pochopení zasílám v přílohách nákresy řešení. Pojízdný systém pro obě křídla krytí terasy by měl být automatický - jako řešení mě napadlo použít systém, který se používá pro vjezdová vrata. V případě, že vaše společnost realizuje i nerezové bazény, tak prosím o zpracování kompletní nabídky terasy včetně bazénu. Bazén by měl být dodán komplet s čištěním/filtrací, osvětlením a s pozvolným výstupem/vstupem do bazénu (s ohledem na vstupu/výstupu vhodného pro psa). Nerezový bazén v rozměru cca 3x5m a s hloubkou 1,5m. Jak terasa, tak bazén budou vyžadovat úpravy terénu, které bude realizovat také zvolený dodavatel této zakázky – pozemek je svažitý. Berte prosím toto jako zadání pro předběžnou kalkulaci. Detailní a přesnější zadání bude komunikováno až s firmou, která postoupí do užšího výběru. Zakázka bude realizována s dodavatelem, který poskytne lepší cenu s ohledem na kvalitu a rozsah nabízených služeb.

Množství:1 Poptávající je z regionu:
Kategorie:Dům, byt a zahrada , Služby a řemesla , Stavební materiál , Stavebnictví Platnost:neomezeně (od 21.12.2012)
Přílohy: terasa_krytá.JPG (148.67 kB) terasa_odkrytá.JPG (149.89 kB)

Informace o poptávajícím

Pro zobrazení kontaktu je nutné být přihlášený a mít aktivní smlouvu jako dodavatel pro tuto kategorii. Přístup do databáze poptávek můžete mít aktivní do 3 hodin a nabízíme jej od 88,- Kč za měsíc (kompletní ceník zde).


Registrovat se Přihlásit se


Pro tuto poptávku bylo uvolněno 5 promo zobrazení kontaktu ZDARMA, která již vyčerpali uživatelé před Vámi.

Více informací, jak získat stálý přístup do databáze poptávek, naleznete zde.

Rádi byste si ověřili funkčnost systému RegioPoptavky.cz, ale nechcete hned platit za plný přístup do databáze poptávek? Pak právě Vám je určena nabídka promo zobrazení. U každé zveřejněné poptávky uvolňíme několik zobrazení kontaktu na poptávajícího zdarma. Abychom byli féroví k uživatelům platícím za přístup do databáze poptávek, zobrazíme bezplatné kontakty vždy následující den po uveřejnění poptávky v systému RegioPoptavky.cz a to přesně ve 13.30 hodin.

Proč si zvolit právě nás
  • 8 let
    na trhu
  • Prověřená služba
    tisíci uživateli
  • Měsíční platby
    pro dodavatele

Řekli o nás

Děkujeme za přísun nových obchodních příležitostí. Vaši službu můžeme jako dodavatel vřele doporučit a do budoucna ji budeme nadále využívat.

Colsys s.r.o.


Objem poptávek: (za poslední měsíc)

0,-


Přihlášení Registrace

Verze 2.7. Copyright © 2013 - e garant s.r.o.