RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu

Poptávka: Venkovní (bezpečnostní) rolety do celého domu s inteligentním a automatickým ovládáním

Tisknout Poslat e-mailem
Stáří:

Venkovní (bezpečnostní) rolety do celého domu s inteligentním a automatickým ovládáním

Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na realizaci venkovních bezpečnostních rolet se systémem fungování zároveň jako žaluzie a s mřížkou proti hmyzu. Rolety budou montovány na dům viz foto v příloze. Žaluzie by měli sami reagovat na teplotu venku a v domě a dle toho se roztahovat a zatahovat, tak aby udržovali optimální teplotu. Měli by být automatické. Kalkulaci prosím proveďte pouze dle vašeho odhadu rozměrů oken (včetně oken které jsou vidět na pouze fotografii zevnitř domu – jedná se o ta malá podlouhlá okna nad velkými pojízdnými okny pro vstup na zahradu) a vchodových dveří. Kompletní rozměry oken a dveří dodám jakmile z nabídek vyberu vhodného dodavatele. Děkuji za nabídky. Realizace cca. únor/březen 2013.

Množství:1 Poptávající je z regionu:
Kategorie:Dům, byt a zahrada , Služby a řemesla , Stavební materiál , Stavebnictví Platnost:neomezeně (od 28.12.2012)
Přílohy: 4cac272a02f9e0b8e77c0100.jpg (95.23 kB) 4cac2727320bcef634230200.jpg (136.80 kB) 4cac27283bd9a53a350c0200.jpg (131.05 kB)

Informace o poptávajícím

Pro zobrazení kontaktu je nutné být přihlášený a mít aktivní smlouvu jako dodavatel pro tuto kategorii. Přístup do databáze poptávek můžete mít aktivní do 3 hodin a nabízíme jej od 88,- Kč za měsíc (kompletní ceník zde).


Registrovat se Přihlásit se


Pro tuto poptávku bylo uvolněno 5 promo zobrazení kontaktu ZDARMA, která již vyčerpali uživatelé před Vámi.

Více informací, jak získat stálý přístup do databáze poptávek, naleznete zde.

Rádi byste si ověřili funkčnost systému RegioPoptavky.cz, ale nechcete hned platit za plný přístup do databáze poptávek? Pak právě Vám je určena nabídka promo zobrazení. U každé zveřejněné poptávky uvolňíme několik zobrazení kontaktu na poptávajícího zdarma. Abychom byli féroví k uživatelům platícím za přístup do databáze poptávek, zobrazíme bezplatné kontakty vždy následující den po uveřejnění poptávky v systému RegioPoptavky.cz a to přesně ve 13.30 hodin.

Proč si zvolit právě nás
  • 8 let
    na trhu
  • Prověřená služba
    tisíci uživateli
  • Měsíční platby
    pro dodavatele

Řekli o nás

Službu jsme si pořídili s tím, že i jen jedna získaná zakázka by se při takto nízkém ročním poplatku vyplatila. Vyplatila se rozhodně vícekrát. Doporučuji.

Martin M. Jílové


Objem poptávek: (za poslední měsíc)

0,-


Přihlášení Registrace

Verze 2.7. Copyright © 2013 - e garant s.r.o.