RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu RegioPoptavky.cz - Vaše nejlepší poptávka na internetu

Jak zadat efektivní poptávku

Pokud jste se rozhodli vytvořit zdarma novou poptávku, ušetříte tím až třetinu svých nákladů a velké množství času. Jediným formulářem oslovíte i desítky dodavatelů.

Aby byla Vaše poptávka co nejefektivnější a ušetřila Vás zdlouhavých jednání, potřebuje splňovat určité náležitosti. Pokud totiž vytvoříte příliš obecné zadání, dodavatelům nezbude nic jiného, než Vás žádat o upřesnění. Tomu lze snadno předejít.

Při zadávání poptávky mějte vždy na paměti základní informace, které dodavatel, ucházející se o Vaši zakázku, potřebuje pro vytvoření nabídky znát.

Poptáváte - li stavební práce, věnujte pozornost specifikaci materiálu, množství či preferovaného postupu. Chcete li objednat dopravu, nezapomeňte, že přepravce nedá dohromady nabídku bez přesně určeného výchozího a cílového bodu, objemu, rozměrů a specifikace nákladu. Podobné je to i v případě dodání zboží a dalších typů poptávek.

Vždy uvádějte termíny dodání/realizace. Umožníte nám tím rovnou vyškrtnout firmy, které v daném období nemají čas.

Poptávka, při které Vás budou dodavatelé bombardovat dotazy:

Poptávám dopravu jedné palety z Prahy do Brna.

Poptávka, na kterou Vám přijdou hotové nabídky bez dalšího zdržování:

Poptávám na 25.6.2012 dopravu jedné europalety z Prahy do Brna. Rozměry nákladu (katalogy): délka 120 cm, šířka 80 cm, výška 80 cm. Váha 150 kg. Místo a čas vyzvednutí – Vodičkova 34, Praha 1; mezi 9:00 a 13:00; Místo a čas dodání – Česká 26, Brno; do 17:00

Zadáním dostatečného množství informací do Vaší poptávky, předejdete jakémukoli dalšímu zdržení, způsobenému dodatečnými dotazy. Můžete si v klidu počkat na hotové nabídky, ze kterých si už pouze vyberete takovou, která nejlépe splňuje Vaše požadavky a šetří nejvíce peněz.

Poradna

Získávejte klienty pohodlně, jednoduše a levně.

Chcete nové zakázky a klienty? Nehledejte je všude. Neoslovujte ty, kteří nemají zájem. Jednejte pouze s těmi, kteří Vás chtějí. Ušetříte čas a spoustu energie, zbytečně vložené do neúspěšných nabídek.

Celý článek

Nenakupujte. Poptávejte!

Pokud v těchto dnech hledáte vhodného dodavatele služeb, stavebních prací, spedice, zboží apod., vyhněte se tradičnímu „nákupu“ a výběru z oněch magických tří variant. Proč byste se měli spokojit s tím, že se o Vás perou jen tři firmy, když jich může být třicet? Vetší konkurence přináší nižší cenu a lepší podmínky. Už dávno není podobné výběrové řízení výsadou velkých firem. Dnes se bude bojovat o Vaši přízeň.

Celý článek

Jak zadat efektivní poptávku

Pokud jste se rozhodli vytvořit zdarma novou poptávku, ušetříte tím až třetinu svých nákladů a velké množství času. Jediným formulářem oslovíte i desítky dodavatelů.

Celý článek

Proč si zvolit právě nás
  • 8 let
    na trhu
  • Prověřená služba
    tisíci uživateli
  • Měsíční platby
    pro dodavatele

Objem poptávek: (za poslední měsíc)

0,-


Přihlášení Registrace

Verze 2.7. Copyright © 2013 - e garant s.r.o.